خانه   اصول ارزشی

اصول ارزشی

گروه صنعتی پاکشو با تولید و عرضه کالاهای با کیفیت، تلاش می‌کند ارزش‌های ذاتی محصولاتش را به مصرف کنندگان ارائه نماید تا کیفیت زندگی آنها ارتقاء یابد، این مقصود باعث شده است تا مصرف‌کنندگان، ما را در بازاریابی و فروش محصولات به رهبری برسانند.

مهمترین این ارزش ها عبارتند از:

» پرورش تقاضای پنهان:

با انجام تحقیقات بازار و مطالعه رفتار مصرف‌کنندگان توانسته‌ایم با شناسایی دقیق خواسته‌های مردم، بازارهای موجود را به کمک ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای عرضه بیشتر محصولات خود رشد دهیم و با خلق محصولات جدید بازارهای جدیدی را ایجاد نمائیم. این امر طی سال‌ها آن‌قدر تکرار شده که روش‌های شناسایی و پرورش تقاضا برای خلق محصول جدید در این مجموعه نهادینه شده است.

» خلق نام‌های تجاری موفق:

خلق نام‌های تجاری و توانمند، ایجاد جایگاه مناسب برای آنها از دیگر توانایی‌ها و قابلیت‌های گروه صنعتی پاکشو است؛بطوریکه در طی سال‌های اخیر نام‌های تجاری نظیر: سافتلن، هوم پلاس، مریدنت، گلدنت، اسپیف، آیری و لمیس را با موفقیت خلق نموده است. این نام‌ها در حال حاضر جایگاه مناسب خود را در اذهان عموم مردم یافته و سهم بازار را به مراتب بیشتر از حد انتظار نصیب خود نموده است.

» توزیع صحیح و به موقع:

بخش بندی افراد جامعه از نظر مؤلفه های جمعیت شناسی و روانشناختی و برقرار ساختن یافته های مربوط به آن با گردآوردی و تدوین جغرافیای شهری و وضعیت خرده فروشی از جمله دیگر ارزش های گروه صنعتی پاکشو است که با ایجاد سامانه توزیع دقیق، دستیابی متقاضیان اصلی هر یک از کالاها را به آسانی میسر می سازد.

» پیشرو بودن (رهبری) بازار:

گروه صنعتی پاکشو توانسته با توزیع صحیح و به موقع محصولات، خلق نام‌های تجاری موفق و با استفاده از روش‌های پرورش تقاضا در کنار کیفیت محصولات؛ در مورد بسیاری از کالاها نظیر مایع دستشوئی و شامپو خانواده و بچه، مایع سفید کننده، شیشه پاک کن و جرم گیر در بازار ایران پیشرو باشد.

» اعتماد مردم:

محصولات عرضه‌شده توانسته‌اند از پایگاه قابل اعتمادی در اذهان عموم مردم برخوردار باشند. (در تحقیقات انجام شده نام های گلرنگ، AVE و Softlan سهم عمده‌ای از ذهن مصرف کننده ها را نصیب خود کرده‌اند)