خانه   مدیریت کیفیت

گروه صنعتی پاکشو، کیفیت را معادل رضایتمندی مصرف‌کننده تعریف می‌کند و آن‌را کلید موفقیت خود می‌داند. برای دستیابی به رضایت مصرف‌کننده از دو ابزار مهم بهره برده و این دو را نقطه قوت و اتکاء خود می داند:

  1. مدیریت کیفیت
  2. مدیریت زنجیره ارزش

مدیریت کیفیت

شرکت دائماً همکاران خود را مورد آموزش قرار می‌دهد و در صورت نیاز برای افراد مرتبط با کارایی و عملکرد این مجموعه که در خارج از شرکت فعالیت می‌نمایند نیز آموزش‌های لازم را برقرار می‌سازد. این مجموعه روش‌های خود را به طور دائم بازبینی و اصلاح می‌نماید تا سطح دستیابی به رضایت مصرف‌کنندگان ارتقا یابد. در این راستا اخذ گواهینامه و موافقت‌نامه‌های مختلف نظیر ISO و EFQM نمونه‌هایی از برقرار‌شدن ساختا‌ها و اصول بنیادین مدیریت کیفیت است.

مدیریت زنجیره ارزش

گروه صنعتی پاکشو تلاش می‌نماید تا فرایند شراکت PARTNERING PROCESS را ما بین خود و عرضه‌کنندگان مواد اولیه و فروشندگان کالای نهایی برقرار سازد و از طریق این فرایند، ارتباط اجزاء زنجیره تامین، تولید و عرضه را به صورت ارتباط یک تیم کاری درآورده تا به تامین رضایت مصرف کننده و جامعه به عنوان هدف مشترک این سیستم منجر گردد. اثربخشی دو ابزار فوق در شنیدن صدای مصرف کنندگان و به کار بستن نظرات آنها از طریق افراد متخصص و مجرب خدمات پس از فروش قابل ردیابی، ارتقا و توسعه است.